A A A

Oferta NAG dla programistów tworzących aplikacje dla środowiska Windows.

"Biblioteki numeryczne NAG
to gwarancja dokładności obliczeń,
a wygenerowanym wynikom można zaufać."

"W obecnej dobie stratą czasu programistów jest
tworzenie przez nich algorytmów
numerycznej analizy danych,
skoro są biblioteki numeryczne NAG."


Naszą ofertę kierujemy do firm, które zajmują się tworzeniem oprogramowania, które korzysta z zaawansowanych obliczeń matematycznych. Aplikacje wspomagania zarządzaniem nie mogą już konkurować na rynku bez modułów statystycznej analizy danych z zakresu analizy szeregów czasowych, analizy regresji czy korelacji. Często w tej sytuacji bywają wykorzystywane procedury dużych programów statystycznych, które jednak są rozwiązaniem drogim i nie wygodnym dla programistów. Poza specjalistyczną aplikacją klient musi zakupić pakiet statystyczny, który będzie wykonywał obliczenia i wyniki przesyłał do aplikacji nadrzędnej.

Można to tak robić, ale po co skoro jest rozwiązanie tańsze i wygodniejsze.

Są nim biblioteki numeryczne NAG .

Dlaczego proponujemy rezygnacje ze skomplikowanych pakietów statystycznych jako źródła procedur obliczeniowych i proponujemy zastąpienie ich zestawem procedur numerycznych NAG DLL?

Powody są oczywiste!
  • Biblioteki NAG DLL są godnym zaufania narzędziem.
  • Biblioteki NAG DLL to szeroki zakres procedur obliczeniowych.
  • Biblioteki NAG DLL oszczędzają czas i pieniądze.
  • Biblioteki NAG DLL są uniwersalne w środowisku Windows.
  • Biblioteki NAG DLL nieznacznie podnoszą koszt aplikacji.

Każdy może sprawdzić jak łatwo użyć procedury zawarte w NAG DLL na poziomie środowisk Visual Basic, Visual Basic Applications, Excel, Microsoft C++, Borland C++, Borland Delphi, PowerBuilder, S-Plus, LabView czy Watcom C/C++. Jedna biblioteka może być wykorzystana do przygotowania aplikacji we wszystkich tych środowiskach, a to co ona potrafi zawarliśmy w dołączonych materiałach.
NAG DLL CD z licencją na 30 dni przekażemy każdemu, kto zechce przetestować pracę biblioteki we własnej aplikacji.

Tworzenie aplikacji z wykorzystaniem procedur z biblioteki NAG DLL wymaga wyposażenia firmy w licencję typu developer, która jest pełnym zestawem procedur numerycznych NAG. Aplikacja może być uruchamiana w środowisku jej tworzenia bez żadnych dodatkowych opłat. Uruchomienie aplikacji poza środowiskiem jej tworzenia wymaga wykupienia licencji typu run time, które mogą być typu internal lub external.

Licencja intenal run time jest konieczna do uruchomienia aplikacji w firmie, która posiada licencje typu "developer", ale na komputerach poza środowiskiem tworzenia aplikacji. External run time jest licencją wymaganą przy sprzedaży aplikacji na zewnątrz firmy.

Licencja developer jest licencją typu node locked i jest zabezpieczona przez plik licencyjny przypisany do określonego komputera.
Koszt licencji run time zależy od ich charakteru (internal lub external), liczby i rodzaju wykorzystywanych w aplikacji procedur NAG oraz wielkości jednorazowo kupowanego pakietu licencji (5, 10, 25, 50, ... licencji run time).

Tworząc aplikacje dla własnych odbiorców proszę pomyśleć o komforcie jaki dadzą Państwa firmie biblioteki numeryczne NAG:
  • oszczędność cennego czasu programistów
  • zmniejszenie kosztów przygotowania aplikacji

Najistotniejszym jest jednak fakt, że biblioteki NAG dadzą gwarancje dokładności obliczeń, a wygenerowanym wynikom będzie można zaufać.
To podstawa sukcesu i dobrej opinii dla tworzonego przez Państwa firmę oprogramowania.