NeuroSolutions 7 - wersja testowa


Celem pobrania wersji testowej (demonstracyjnej) dla najnowszej wersji programu NeuroSolutions 7 w wersji 32 lub 64-bitowej proszę wypełnić poniższy formularz. Wypełnienie pól oznaczonych czerwoną gwiazdką * jest niezbędne. Prosimy o dwukrotne podanie adresu poczty elektronicznej, aby uniknąć pomyłki.

Po przesłaniu do nas formularza na podany adres e-mail wyślemy do Państwa list potwierdzający przyjęcie formularza zawierający link, pod którym będzie możliwe pobranie 14-dniowej wersji demonstracyjnej programu.

Jeżeli w ciągu 24h nie otrzymają Państwo wiadomości z linkami do pobrania plików instalacyjnych, prosimy o sprawdzenie, czy wiadomość nie trafiła do katalogu SPAM. Ewentualne problemy prosimy zgłaszać na adres info@gambit.net.pl.

Osoba pobierająca wersję testową programu uprawniona jest do specjalnej zniżki przy ewentualnym jego zakupie. Dane wprowadzone w formularzu służą do weryfikacji uprawnień zamawiającego do skorzystania z oferty specjalnej. Informacja o ofercie specjalnej zostanie przesłana razem z wiadomością zawierającą link do pobrania wersji demonstracyjnych.

Dane kontaktowe
Imię i nazwisko *

Adres e-mail *
Powtórzenie adresu e-mail *
Nazwa firmy lub instytucji
Adres
Miejscowość
Kod
Telefon

Akceptacja polityki prywatności firmy Gambit

* Oświadczam, że wyrażam zgodę na umieszczenie powyższych danych osobowych w bazie danych firmy Gambit COiS Sp. z o.o. oraz ich przetwarzanie w celach marketingowych. Jednocześnie zgadzam się na wysyłanie do mnie za pośrednictwem poczty elektronicznej informacji handlowej o ofercie firmy Gambit.


Proszę przesunąć suwak do prawej strony aby odblokować formularz: