A A A
Firma Gambit COiS sp. z o.o. jest autoryzowanym przedstawicielem firmy Statgraphics Technologies, Inc. w Polsce, producenta oprogramowania Statgraphics Centurion 19 oraz Statgraphics Centurion 18. Z ponad 260 statystycznymi procedurami oprogramowanie to obejmuje wszystkie główne obszary statystycznej analizy, coraz śmielej korzystając także z możliwości uczenia maszynowego.
Użytkownik tego programu wspomagany jest szeregiem unikalnych narzędzi w znacznej mierze zwiększających efektywność pracy i zrozumienie statystycznych zagadnień. Możemy przy tej okazji wymienić StatAdvisor, StatLink, StatWizard i wiele innych.

Program Statgraphics Centurion to idealne rozwiązanie dla osób prowadzących zaawansowane badania i analizy statystyczne. Obszar zastosowań tego oprogramowania to już nie tylko nauki techniczne lub ekonomiczne, ale także zagadnienia związane z medycyną. Dotyczy to takich zagadnień jak np: analiza prostych parametrów-statystyki opisowe, czy bardziej zaawansowane procedury z zakresu analizy regresji, analizy ANOVA czy analizy przeżywalności, które to stały się codziennością w badaniach naukowych z zakresu medycyny.

Obecnie producent oprogramowania oferuje dwie wersje programu:

  • Statgraphics Centurion 19, wersja najnowsza, dostępna tylko na zasadzie corocznej subskrypcji.
  • Statgraphics Centurion 18, jako ostatnia wersja oprogramowania dostępna z licencjonowaniem bezterminowym.

  •